Strona: Koronawirus - Politechnika Rzeszowska / Strona: 4

30 Maj

Komunikat dot. terminu przywrócenia zajęć dydaktycznych

30-05-2020 r.
Przewidywany termin częściowego przywracania kształcenia w obiektach Uczelni to 1 czerwca 2020 roku.
25 Mar

Nowe zasady bezpieczeństwa w związku z koronawirusem

25-03-2020 r.
Obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa, w tym ograniczenie w przemieszczaniu się. Obowiązek pozostania w domu nie będzie dotyczył jednak dojazdu do pracy i załatwiania niezbędnych codziennych potrzeb.

19 Mar

Komunikat dotyczący odroczenia opłat za studia

19-03-2020 r.
Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną w kraju, Rektor Politechniki Rzeszowskiej w roku akademickim 2019/2020 odracza obowiązek wnoszenia opłat za studia do dnia 30 kwietnia 2020 roku.
17 Mar

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Rzeszowie

17-03-2020 r.
Pracownicy PRz, którzy w ostatnim czasie przebywali za granicą i studenci programu ERASMUS+ zobowiązani są do przestrzegania wytycznych Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

16 Mar

Rector’s announcement regarding dorms

16-03-2020 r.
We ask all residents to cooperate with the services of the student housing estate while vacating residence halls of the Rzeszów University of Technology for the time of class suspension.
16 Mar

Rector’s announcement on teaching process in the form of e-learning

16-03-2020 r.
We make it obligatory, from 17 March 2020 until further notice, for all academics of the Rzeszów University of Technology to conduct teaching process in the form of distant learning.

13 Mar

Komunikat w sprawie domów studenckich

13-03-2020 r.
Prosimy wszystkich mieszkańców zakwaterowanych w domach studenckich PRz o współpracę ze służbami osiedla studenckiego podczas opuszczania akademików na czas odwołania zajęć dydaktycznych.
13 Mar

Komunikat w sprawie kształcenia zdalnego

13-03-2020 r.
Od dnia 17 marca 2020 r. do odwołania zostaje wprowadzony obowiązek prowadzenia zajęć dydaktycznych w formie kształcenia zdalnego.