Strona: Procedura zgłaszania na szczepienia / Koronawirus - Politechnika Rzeszowska

Procedura zgłaszania na szczepienia

2021-02-15
, red.  Damian Gębarowski

W dniu 15 lutego br. rozpoczął się etap rejestracji na szczepienia ochronne przeciw COVID-19 nauczycieli akademickich i tzw. innych osób prowadzących zajęcia.

Do udziału w szczepieniach uprawnione są osoby spełniające łącznie poniższe kryteria:

• nauczyciele akademiccy zatrudnieni w Politechnice Rzeszowskiej w podstawowym miejscu pracy lub inne osoby prowadzące zajęcia,
  • urodzone po 31 grudnia 1955 r. do 31 grudnia 2003 r.,
    aktualnie zatrudnione na uczelni,
  • niezgłoszone jeszcze do szczepień przez inną uczelnię.

W załączeniu:

• procedura zgłaszania nauczycieli akademickich i innych osób prowadzących zajęcia w Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza na szczepienia przeciw COVID-19,
  • formularz zgłoszenia do zaszczepienia przeciw COVID-19.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi szczepień nauczycieli akademickich na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Powrót do listy aktualności